Вага сучасного легкового автомобіля становить близько 15 кН. Визначте його масу і відповідь подайте

в тоннах.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тилеужанова Аружан.

Ответ:

Р=15кН=15000Н

m=P/g

m=15000/10=1500кг=1,5т

m=1,5т

1 0