Новонароджений кролик має масу 60 г. чому дорівнює сила тяжіння яка діє на нього? СРОЧНО, ДАЮ 30

БАЛІВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Ярослав.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 60 г= 0,060 кг

_______________

F - ?

Сила тяжести:

F = m·g

F = 0,060·10 = 0,60 Н