ДАЮ 40 БАЛЛОВ!!!!Для рівномірного переміщення санок по снігу прикладають силу 25 н. Визначити вагу

саней, якщо сила тертя становить 0,05 ваги саней. ПОЖАЛУЙСТАА!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ: 500Н

Объяснение:

Дано:

Fт=25Н

Fтр=0,05Р

---------------

Р-?

При равномерном движении сила тяги равна силе трения.

Fт=Fтр=25Н

Fтр=0,05Р

Отсюда Р=Fтр/0,05=25/0,05=500Н

Отвечает Рябинин Дима.
Ответ:
Для рівномірного переміщення санок по снігу прикладають силу 25 н. Визначити вагу саней, якщо сила тертя становить 0,05 ваги саней.
Объяснение:Дано
:

Fт=25Н

Fтр=0,05Р

---------------

Р-?
Знаходимо за фотрумолою
Fт=Fтр=25Н

Fтр=0,05Р

Р=Fтр/0,05=25/0,05=500Н
Відповідь: вага санів 500Н