Тіло масою 10 кг опромінюють α-променями. Знайдіть енергію йонізуючого випромінювання і

еквівалентну дозу йонізуючого випромінювання передану тілу, якщо поглинута доза становить 4Гр????!!срочно 30б даю

Ответы на вопрос

Отвечает Ярин Артём.

Ответ:

D=E/m-поглинута дозаH=kD=kE/m-еквівалентна дозаH=5*30*10⁻³/5=30мЗв

Объяснение: