Сила струму в провіднику дорівнює 6 А. За який час через поперечний переріз провідника проходить

заряд в 1,2 Кл.​

Ответы на вопрос

Отвечает Божок Кирилл.

Ответ: 0,2с

Объяснение:

Дано:

I=6А

q=1,2Кл

-------------

t-?

I=q/t

Отсюда t=q/I=1,2/6=0,2с