Рівняння гармонічного коливання матеріальної точки має вигляд x=0.05cos(100πt+π\2). Визначте

амплітуду, частоту, циклічну частоту, період, початкову фазу коливань.​

Ответы на вопрос

Отвечает Великая Милана.

Ответ:

A=0.05

ν=50


ω=100π

T=0.02

φ=π

Объяснение:

x=Asin(ωt+φ)

x=0.05cos(100πt+π\2)=

=0.05sin(100πt+π)

A=0.05

ω=100π

ν=ω/2π=50

T=1/ν=0.02

φ=π