5. Тіло рухається з прискоренням 2 м/с. За який час його швидкість збільшиться до 8 м/с, якщо

початкова швидкість дорівнює нулю.​

Ответы на вопрос

Отвечает Телещак Анастасия.

Ответ: 4с

Объяснение:

Дано:

Vo=0м/с

а=2м/с²

V=8м/с

-------------

t-?

V=Vo+at

V=at

t=V/a=8/2=4c