3. Швидкість тіла змінюється за законом: v=20+2t. Визначте початкову швидкість його руху і

швидкість у момент часу 5 с.

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Анжелка.

Ответ:

v=20м/с v(5)=20+2:5=30м/с