Через провідник протягом 10 хвилин пройшов заряд 1200 кл знайдіть силу струму в колі даю 30 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Адик.

Ответ: 2А

Объяснение: t= 10 хв =600 c

                        q=1200 Кл

                        I - ?

I=q/t

І=1200/600=2 А