Першого дня маляр використали 4 банки фарби фарби по 3 кг у кожній, а другого- 3 банки по 5 кг у

кожній. Скільки всього кілограмів фарби використали?

Ответы на вопрос

Отвечает Поднебесная Ксюша.

Ответ:

27 кілограмів фарби використали.

Пошаговое объяснение:

1) 3кг * 4 = 12 (кг) - використали у перший день.

2) 5кг * 3 = 15 (кг) - використали у другий день.

3) 12 + 15 = 27 (кг) - всього кілограмів фарби використали.