Першого дня використали 2 цілих 7/ 15 тонн цементу. Другого дня використали на 1 цілу 2/5 тони

цементу більше ніж першого дня. Скільки всього використали цементу. Срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Янчинський Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2 7/15+1 2/5=2 7/15+1 6/15=3 13/15 т во 2 день

2 7/15+3 13/15=6 5/15=6 1/3 т за 2 дня

Отвечает Кудрявый Эдик.

Решение:

2 \frac{7}{15}  + 1 \frac{2}{5}  = 2 \frac{7}{15}  + 1 \frac{6}{15}  = 3 \frac{13}{15} т - это во второй день

2 \frac{7}{15}  + 3 \frac{13}{15}  = 6 \frac{5}{15}  = 6 \frac{1}{3} т - за два дня

Ответ: 6 \frac{1}{3}