який опір має реостат, виготовлений з ніхромового дроту площею поперечного перерізу 0,8 мм² а

довжина 5м

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынович Денис.

Ответ: 7,5 Ом

Объяснение:

Дано:

S=0,8мм²

l=5м

ρ=1,2 Ом/мм²/м

-----------------------

R-?

R=ρl/S=1,2*5/0,8=7,5 Ом