Братик катає сестричку на санчатах. Яким є тиск санок на сніг, якщо опорна площа санок 0,5 м2, а

маса санчат із дівчинкою 50 кг? Даю 35 балів!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнуллин Никита.

Ответ: 1кН

Объяснение:

Дано:

m=50кг

S=0,5м²

g=10Н/кг

-------------

Р-?

Р=F/S=mg/S=50*10/0,5=1000Н=1кН