Братик катає сестричку на санчатах. Яким є тиск санок на сніг якщо опорна площа санок 0,5м2 , а

маса санчат із дівчинкою 50 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Годилова Диана.

Ответ: 1кПа

Объяснение:

Дано:

m=50кг

g=10Н/кг

S=0,5м²

-------------

Р-?

Р=F/S=mg/S=50*10/0,5=1000Па=1кПа