Периметр будинку становить 36 м. Довжина -8м. Знайди ширину будинку​


Ответы на вопрос

Отвечает Кичук Алексей.

Ответ:

Ширина - 10 м

Пошаговое объяснение:

P=(a+b)*2

36-(8+8)=20

Длина = 10 м

ПРОВЕРКА:

P=(10+8)*2=18*2=36

Всё верно.