Тіло рухається вздовж осі OX . Залежність координати тіла від часу має вигляд x = -5 + 7t – 1, 5t2.

Тіло рухається під дією постійної сили 6 Н. Визначте масу тіла. Уведіть правильну відповідь у вигляді числа без одиниць вимірювання

Ответы на вопрос

Отвечает Мойсак Ксения.

рівняння руха задається  x=x₀+v₀t+at²/2

тобто прискорення рівняння x = -5 + 7t – 1,5t² буде a=2×(-1.5)=-3 м/с²

від'ємне значення прискорення показує напрямок, якой йде проти осі ОХ, але він не впліває на скалярні величини, тобто беремо модуль прискорення а=3 м/с²

По закону Ньютона

m=F/a=6Н÷3 м/с²=2 кг