Знайти опір алюмінієвого провідника якщо його довжина 50м а площа поперечного розрізу 3ми ​


Ответы на вопрос

Отвечает Хохлова Екатерина.

Ответ: 0,47 Ом

Объяснение:

Дано:

l=50м

S=3мм²

ρ=0,028 Ом*мм²/м

------------

R-?

R=ρl/S=0,028*50/3=0,47 Ом