Маси Землі та планети Плутон майже однакові, а відстані їх до Сонця співвідносяться приблизно як

1:40. Обчисліть співвідношення їх сил притягання до Сонця.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дербаремдикер Даня.

Ответ:

1 к 1600

Объяснение:

M1 = M2 = 1/1

R = 1/40

G - не изменяется

F = 1/ ( 1/40)^2 = 1/ ( 1/1600) = 1600

1 к 1600