Қатаңдығы 2*10⁵Н/м серіппе серпімділік күшінің әрекетінен 3см-ге ұзарды.Созылған серыппенын

потенциалдық энергиясы қандай?

Ответы на вопрос

Отвечает Томилин Стёпа.

Объяснение:

K=2*10^5 H/м x=0.03м W=?

————————————————————

W=k*x²/2=2*10^5*9*10^-4/2=90 Дж