Қатаңдығы 104 Н/м серіппе 3 см сығылғанда, оның потенциалдық энергиясы


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Даня.
K = 10⁴ Н/м
х = 3 см = 3*10⁻² м

Е = к * х² / 2 = 10⁴ Н/м * (3*10⁻² м)² / 2 = 4,5 Дж