Об’єм тіла людини 0,06 м 3 , а середня густина – 1070 кг/м 3 . З якою силою людина тисне на дно

річки, занурившись на половину свого об’єму?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шваб Влад.

Ответ:

Объяснение:

V = 0,06 м^3

p = 1070 кг/м^3

p2 = 1000  кг/м^3 плотность воды

V2 = V/2

F = ?

сила тяжести человека

F2 = m*g = V*p*g

Сила Архимеда

Fa = p2*g*V2 = p2*g*V/2

Результирующая

F = F2 - Fa = V*p*g - p2*g*V/2 = g*V* (p - p2/2) =

= 10*0.06*(1070-1000/2) = 342 ньютона