Моток алюмінієвого дроту масою 270 г має опір 2,8 Ом. Знайти площу поперечного перерізу дроту.

Дано і розв'язано, прошу, будь ласка!​

Ответы на вопрос

Отвечает Крахмаль Кирилл.

Ответ:

Маса мотка m=p*S*L

L=m/p*S(1)

R=pэ*L/s(2)

Підставимо 1 в 2 и отримаємо площу перерізу:

S=sqrt(pэ*m/R(p)=sqrt(0,028*270*10^-3/2,8*2700)=0,001 м2

Объяснение: