Шматок льоду масою 0,5 кг падає з висоти 10 м і занурюється у сніг на глибину 40см. визначити

середню силу опору під час руху в снігу якщо під час руху в повітрі сила опору становить 2н.​

Ответы на вопрос

Отвечает Спицький Саша.

Ответ:

72,5 Н

Объяснение:

Дано:

m=0,5кг

h1=10м

h2=0,4м

F1=2H

g=9,8м/с2

Знайти:

F2-?

A2=ΔW=F2h2

F2=ΔW/h2

ΔW=mgh1-F1h1=h1(mgF1)

F2=h1(mg-F1)/h2=10(0,5*9,8-2)/0,4=10*2,9/0,4=29/0,4=72,5H