Сила тиску , що діє на площу 60 см2, дорівнює 12 Н. Чому дорівнює тиск?​


Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Виктория.
Дано:
S=60 см2=0,006 м2
F=12 Н
p-?
Розв'язання:
Формула тиску p=F/S
p=12 Н/0,006 м2=2000 (Па)
Відповідь:Тиск дорівнює 2000 Па.