Визначити силу струму у провіднику, якщо при напрузі 120в потужність струму дорівнює 60вт с

решением пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Паша.

Ответ: 0,5А

Объяснение:

Дано:

U=120В

Р=60Вт

------------

I-?

Р=UI

I=P/U=60/120=0,5А