Розв'язати задачі. 1) Робота сили струму дорівнює 4,5 кДж, сила струму - 0,6 А, час проходження

струму 20 секунд. Визначити опір провідника і потужність струму в провіднику. 2) Потужність струму становить 40 кВт, час проходження струму - 40 секунд, напруга -220 В. Визначити силу струму в провіднику і роботу електричного струму. Даю 50 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Галицин Леонид.
Відповідь:
1.Дано:
А=4,5кДж=4500Дж
І=0,6А
t=20c
R-?
P-?

P=A/t=4500/20=225(Вт)
P=UI
U=P/I=225/0,6=375
P=U^2/R
R=U^2/P=375^2/225=625(Ом)

2.Дано:
Р=40кВт=40000Вт
t=40c
U=220В
I-?
A-?

P=A/t
A=Pt=40000×40=1 600 000(Дж)
P=UI
I=P/U=40000/220=181,8(A)