Обчисліть тиск рідини густиною 1800кг/м^3 на дно циліндричної форми якщо висота рідини в ній

дорівнює 10см

Ответы на вопрос

Отвечает Куанова Аида.

Ответ:

p=po*g*h

p=1800*9,8*0,1=1800 Па= 1,8 кПа

Объяснение: