Помогите!! Задача 1. Площа поверхні тіла 0.9м². Якою була сила тиску на його поверхню, якщо тиск

повітря дорівнює 0,005 па?Задача 2. Яка сила атмосферного тиску діє на тіло вовка, площа поверхні якого дорівнює приблизно 1,2 м².Задача 3. З якою силою тисне атмосфера на поверхню підручника, розмiри якого 21 х 15 см. при атмосферному тиску 140 000 Па?

Ответы на вопрос

Отвечает Айтжанова Айнура.

Ответ: 0,0045Н; 121560Н; 4410Н

Объяснение:

Дано:

S=0,9м²

Р=0,005Па

-----------------

F-?

Р=F/S

F=PS=0,005*0,9=0,0045Н

Дано:

Р=101300Па

S=1,2м²

-------------

F-?

F=PS=101300*1,2=121560Н

Дано:

а=21см=0,21м

в=15см=0,15м

Р=140000Па

--------------------

F-?

F=PS=Р*а*в=140000*0,21*0,15=4410Н