До якого найменшого об’єму слід надути гумовий пліт, щоб на нього можна було поставити вантаж, маса

якого 400 кг. Маса самого плоту 40 кг ДВАДЦЯТЬ БАЛІВ ДАЮ, ПЛМОДІТЬ ПЖ!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кашапов Раиль.

Ответ: 0,44м³

Объяснение:

Дано:

m=400кг

m1=40кг

g=10Н/кг

ρ=1000кг/м³

----------------

V-?

Fт=Fa

(m+m1)g=ρgV

m1+m2=ρV

V=(m1+m2)/ρ=(400+40)/1000=0,44м³