У плоскому горизонтально розташованому конденсаторі заряджена крапелька ртуті знаходиться в

рівновазі при напруженості електричного поля Е=60 кВ/м. Заряд краплі q=3.84 ∙ 10^-9 Кл. Знайти радіус R краплі.

Ответы на вопрос

Отвечает Дубинина Настя.

Ответ:

E = kq / r2.

k = 9 * 10^9.

q = 3,84*10^-9 Кл.

E = 60 000 В/м.

r = корень из kq / E = 9*10^9 * 3,84*10^-9 Кл / 60 000 В/м = 0,024 м.