Опори провідників паралельно з'єднаних в електричному колі дорівнюють R1 = 8 Ом та R2 = 12 Ом.

Знайдіть загальний опір кола. Яка сила струму на другому резисторі, якщо на першому 2A?​

Ответы на вопрос

Отвечает Аникин Дима.

Ответ: 4,8 Ом; 1,33А

Объяснение:

Дано:

R1=8 Ом

R2=12 Ом

I1=2А

-------------

R-?; I2-?

R=R1*R2/(R1+R2)=8*12/(8+12)=4,8 Ом

I2=I1*R1/R2=2*8/12=1,33А