6. Ящик тисне на підлогу із силою 500 Н. Який тиск створює на підлогу ящик, якщо площа основи 0,25

м2? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Невзорова Ксения.

Ответ: 2кПа

Объяснение:

Дано:

F=500Н

S=0,25м²

------------

Р-?

Р=F/S=500/0,25=2000Па=2кПа