обчисліть масу осаду що утворився при взаємодії аргентум нітрату з натрій хлоридом маса якого 234г

(60 б.)

Ответы на вопрос

Отвечает Зародова Анна.

Дано:

m(NaCl)=234 г

Найти:

m(AgCl)-?

Решение:

NaCl+AgNO3=NaNO3+AgCl

n(NaCl)=m/M=234 г :58,5 г/моль= 4 моль

M(NaCl)=23+35,5=58,5 г/моль

n(NaCl)=n(AgCl)= 4 моль

m(AgCl)=n*M= 4 моль*143,5 г/моль=574 г

M(AgCl)=108+35,5=143,5 г/моль

Ответ: m(AgCl)= 574 г