м'яч кинуто горизонтально з висоти 3м зі швидкістю 6м/с, через який час, з якою швидкістю і на якій

відстані від початку руху він впаде? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сенин Максим.

Ответ: 0,77с; 4,62м; 9,76м/с

Объяснение:

Дано:

h=3м

V=6м/с

g=10Н/кг

--------------

t-?; L-?; V-?

h=gt²/2

t=√(2h/g)=√(2*3/10)=0,77с

L=Vt=6*0,77=4,62м

V=√(V²+(gt)²)=√(6²+(10*0,77)²)=9,76м/c