Виконайте додавання зручним способом -4,1+(-5,2)+4,1+(-3,9)+4,7


Ответы на вопрос

Отвечает Наумович Илья.
-4,1+(-5,2)+4,1+(-3,9)+4,7=-9,3+0,2+4,7=-9,3+4,7=-4,4
Отвечает Bahanych Oleksandra.

-4,1 і +4,1 викреслюємо з виразу, оскільки це протилежні числа і вони дорівнюють 0.

(-5,2)+(-3,9)+4,7

Міняємо знаки і виносимо з під дужок

-5,2+(-3,9)+4,7

Якщо перед дужками стоїть знак + вираз не змінюється.

-5,2 - 3,9 + 4,7

Обчислимо суму або різницю

-4,4

Неправильний дріб -22/5

Скорочуємо -22/5 і виходить -4 2/5

Десятковий дріб -4,4

Відповідь -4,4