Дам 20 балів,На тіло повністю занурене в олію діє виштовхувальна сила 9 Н. Знайдіть об'єм цього тіла


Ответы на вопрос

Отвечает Мяделец Юлия.

Дано:

р(плотность масла)=0,9 кг/м^3

g=10 м/с^2

F=9 H

Найти:

V=?

Решение:

V=(F)/(p*g)

V=(9)/(0,9*10)=1 м^3