Унаслідок дії сили 15кН тіло рухається з прискоренням 3м/с. Визначите масу тіла. скажіть

терміново будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жемчужных Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

F = ma

m = F/a = 15 000 / 3 = 5 000 кг