За 5 мс магнітний потiк через контур зменшується з 9 мВб до 4 мВб. Знайти електрорушійну силу

індукції в контурі.

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеева Наташа.

Ответ:

ЭДС

Е=(Ф2-Ф1)/t

E=(9*10^-3-4*10^-3)/5*10^-3=1В

Ответ: 1В