магнітний потік через замкнутий провідний контур за 4 мс рівномірно змінюється від 8 мВб до 24 мВб.

Визначити ЕРС індукції що збуджується в контурі

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Александр.
ЭДС = ΔФ /Δt = (24-8)·10⁻³ /( 4·10⁻³) = 16/4 = 4 В