Яку роботу виконає струм за 1 с роботи пральної машини, якщо її потужність 1500 Вт? (бажано з

умовою та розв'язанням)​

Ответы на вопрос

Отвечает Колодяжный Максим.

Ответ:

A=U*I*t

P=U*I

A=P*t

A=1500*1=1500 Дж