Визнач, яку кінетичну енергію має куля масою 11,1 г, що вилетіла з рушниці зі швидкістю 800 м/с?


Ответы на вопрос

Отвечает Суздалева Лада.

Ответ: 3552Дж

Объяснение:

m=11,1г=0,0111кг

V=800м/с

-----------------

Ек-?

Ек=mV²/2=0,0111*800²/2=3552Дж