Яку напруга на двигуні іграшкового автомобіля, якщо двигун виконує за 1 хв роботу 120 Дж, а сила

струму в колі 0,5 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Бодров Владислав.

Ответ:

Объяснение:

120/60 =2 ватт

u = p/i = 4v