Електроліз у розчині з сіллю нікелю тривав протягом 4 год . Яка маса нікелю виділилася на катоді,

якщо сила струму протягом процесу електролізу складала 9 А? Електрохімічний еквівалент нікелю 0,3 мг/Кл. Відповідь подати в кгм, округлити до сотих.

Ответы на вопрос

Отвечает Кожокару Женя.

Ответ:

4 год = 14400 с

m=k*I*t  

k = 0,3 мг/Кл

m=0,3*9*14400=38880 мг