у банку, наповнену водою по вiнця, опустили шматок мiдi масою 1 кг. Визначити, скільки води

вилилось за умови, що густина води р= 1000 кг/м3, а густина міді р= 8900 кг/м3?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бородкин Никита.

Ответ:

m= 1 кг

Ро води = 1000 кг/м3

Ро мiдi= 8900кг/м3

g=10 H/кг

---------------

F-?

Решение

Po(ал) = m/V => m/Po

F= кг/м3 × H/кг ×кг

------------------------- =H

кг/м3

F= 1000×10×1

----------------- = 1.25

8900

Ответ:1.25

Объяснение:

Вроде бы так....