пробірка повністю заповнена водою має масу 40 г після того як у воду опустили шматок металу 2 грама

води вилилось і маса пробірки з водою і металом становила 52 г яка маса і об'єм шматка металу а яка густина металу

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Вероника.

Ответ: 10г; 2см³; 5г/см³

Объяснение:

Дано:

m1=40г

m2=52г

Δm=2г

ρв=1г/см³

=========

m-?; ρ-?

Масса металла равна:

m=m2-m1-Δm=52-40-2=10г

Объем металла равен:

V=Δm/ρв=2/1=2см³

Плотность металла равна:

ρ=m/V=10/2=5г/см³