Знайти потенційну енергію стального тіла об'ємом 200см³, якщо воно розташоване на висоті 10м над по

верхньою, густина сталі 7800кг/м³.

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Катя.

Ответ:

P1=m*g=P1*V*g=7800*0,002*10=156кг

P2= P2*V*g=1000*0,002*10=20кг