Помогите пожалуйста даю 20 балов З якою швидкістю рухається автомобіль, якщо відомо, що його

кінетична енергія дорівнює 60 кДж, а маса дорівнює 2 т ?

Ответы на вопрос

Отвечает Сарсембина Лейла.

Відповідь:60000000

Пояснення:Ек=mv^2/2=V=mEk/2=60000000м/с