ТЕ КТО ШАРИТ В ФИЗИКЕ, ТО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА..!! Тягарець масою 2,5 кг рівномірно перемістили

уздовж похилої площини довжиною 100 см, прикладаючи силу 12 Н. Висота похилої площини дорівнює 40 см. Який ККД установки?помогите...​

Ответы на вопрос

Отвечает Смакотина Наташа.

Ответ: 83%

Объяснение:

Дано:

S=100см=1м

h=40cм=0,4м

g=10Н/кг

m=2,5кг

F=12Н

-------------

η-?

η=Ап/Аз=mgh/(FS)=2,5*10*0,4/(12*1)=0,83*100%=83%