Насос підіймає 36,5 кг води з глибини 25 м за 8 с. Визначте напругу в мережі, від якої живиться

двигун насоса, якщо сила струму в обмотці двигуна дорівнює 4 А. ККД двигуна75 %.СРОЧНО !!!!!!!! 40 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Ответ:

Объяснение:

m=36,5 кг

h= 25 м

t= 8 с

I= 4 А

η= 75 %.= 0.75 раз

U = ?

η = m*g*h / (U*I*t)

U = m*g*h / (η*I*t) = 36.5*10*25 / (0.75*4*8) = = 380 Вольт ​