2. Обчисліть кінетичну енергію автомобіля масою 2 т, який рухається зі швидкістю 54км/год..... дам

все бали​

Ответы на вопрос

Отвечает Ерыш Иван.

Ответ:

m=2 т=2000 кг

v=54 км/год

Eк - ?

E_{к}= \frac{m {v}^{2} }{2}

E_{к}= \frac{2000кг \times 54 \frac{км}{год} }{2}  = 54000кг \times  \frac{км}{год}